For å lese saken må du være abonnent.

5 kr for 5 uker

  • Full tilgang til alt innhold på
    ytringen.no
  • E-avis på nett og i app

Fornyes automatisk til 199,- per måned. Ingen binding. Gjelder kun nye abonnenter.

KJØP

Enkel betaling med

Se alle våre abonnement

Heimen barnehage har blitt kommunal

Glade barn, ansatte, ledelse og ordfører etter at Heimen barnehage har sin første driftsdag som kommunal barnehage.
Glade barn, ansatte, ledelse og ordfører etter at Heimen barnehage har sin første driftsdag som kommunal barnehage.
Publisert Sist oppdatert

Ordfører Amund Hellesø ønsket små og store tilknyttet Heimen barnehage velkommen på laget, som én av kommunens sju barnehager.

– Det er viktig for kommunen å få med mange flinke folk på laget, det styrker mulighetene og bidrar til å opprettholde det gode kommunale barnehagetilbudet. Det er også flott at Ove Johansen blir med videre som styrer, det er han som kan drifta av barnehagen.

I januar var det 20 år siden Ove Johansen la tilværelsen som bussjåfør i Trondheim bak seg og kom til Rørvik for å starte barnehage.

Powered by Labrador CMS